Więcej informacji

Witamy w Best Western Hotel Galicya

Dziękujemy za odwiedzenie witryny naszego hotelu. Zapraszamy do skorzystania z usług dostępnych on-line, kontaktu telefonicznego lub mailowego 24 h na dobę.

Best Western Galicya to w pełni klimatyzowany, komfortowy hotel zlokalizowany w dzielnicy Podgórze, znanej z ciekawych zabudowań miejskich oraz siedzib licznych firm, które chętnie lokalizują tutaj swoje biura. Hotel znajduje się również w bliskim sąsiedztwie Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Centrum Jana Pawła II w Łagiewnikach odwiedzanych przez miliony pielgrzymów z całego świata.

Hotel Best Western Galicya stawia na wysoką jakość usług. Możemy pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami gości, którzy wyrażają zadowolenie z pobytu w naszym hotelu – m. in. na największej internetowej platformie turystycznej świata – TripAdvisor, gdzie uzyskaliśmy 4 na 5 możliwych gwiazdek. Ten wynik jest dla nas uznaniem wysiłków, a dla Państwa gwarantem dobrego wyboru, jeszcze przed przekroczeniem progu hotelu.

Chęć nieustannego doskonalenia się sprawiła, że od 01.03.2013 r. staliśmy się członkiem największej rodziny hotelowej na świecie – sieci Best Western. Łączy ona ponad 4000 hoteli, które wyróżnia niezmiennie wysoki standard warunków pobytu i obsługi gości. Jednocześnie każdy hotel z rodziny Best Western, w tym Hotel Galicya, jest niezależnie zarządzany, co dla Państwa oznacza wysoką dbałość o szczegóły i dopasowanie do warunków lokalnych.