Więcej informacji

Witamy w Hotelu Best Western Kraków Old Town

Hotel w nowej odsłonie już otwarty!

Odważne kolory, niestandardowe wyposażenie, unikalny, nowoczesny design- to wszystko czeka na Ciebie w Hotelu Best Western Kraków Old Town w samym centrum Krakowa!

Nasz hotel jest idealnie usytuowany w ścisłym centrum starego miasta, w odległości kilku kroków od Rynku Głównego, Zamku Królewskiego na Wawelu oraz historycznej dzielnicy żydowskiej – Kazimierz. Taka lokalizacja, w bliskim sąsiedztwie licznych atrakcji turystycznych Krakowa zachęca Gości do długich spacerów zabytkowymi uliczkami, natomiast sąsiadujący z hotelem, rozległy park miejski „Planty”, okalający Stare Miasto, to idealne miejsce do odpoczynku.

Zabytkowa, odrestaurowana kamienica, od niepamiętnych czasów obsługuje gości z całego świata odwiedzających nasze miasto. Pielęgnujemy tradycyjną krakowską gościnność wzbogacając ją o światowe standardy sieci Best Western oraz nowoczesny design.

Hotel Best Western Kraków Old Town należy do międzynarodowej sieci hoteli Best Western, kierującej swoją ofertę m.in. do klientów biznesowych. Dlatego też jego bazę noclegową uzupełniają kompleksowe usługi konferencyjne i restauracyjne. Jako jeden z nielicznych hoteli w centrum miasta posiadamy własny parking bezpośrednio przy Hotelu.

Gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie Gości z pobytu w naszym hotelu, świadczymy zawsze usługi najwyższej jakości.