Więcej informacji

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Hotel Best Western Kraków Old Town jest obecnie zamknięty z powodu remontu.

Zapraszamy od kwietnia 2017 !

 

 

 

 

Nasz hotel jest idealnie usytuowany w ścisłym centrum starego miasta, w odległości kilku kroków od Rynku Głównego, Zamku Królewskiego na Wawelu oraz historycznej dzielnicy żydowskiej – Kazimierz. Taka lokalizacja, w bliskim sąsiedztwie licznych atrakcji turystycznych Krakowa zachęca Gości do długich spacerów zabytkowymi uliczkami, natomiast sąsiadujący z hotelem, rozległy park miejski „Planty”, okalający Stare Miasto, to idealne miejsce do odpoczynku.

Zabytkowa, odrestaurowana kamienica, od niepamiętnych czasów obsługuje gości z całego świata odwiedzających nasze miasto. Pielęgnujemy tradycyjną krakowską gościnność wzbogacając ją o światowe standardy sieci BEST WESTERN oraz nowoczesny design w nowym awangardowym skrzydle Hotelu – JAZZ.

Hotel BEST WESTERN Kraków Old Town należy do międzynarodowej sieci hoteli Best Western, kierującej swoją ofertę m.in. do klientów biznesowych. Dlatego też jego bazę noclegową uzupełniają kompleksowe usługi konferencyjne i restauracyjne. Jako jeden z nielicznych hoteli w centrum miasta posiadamy własny parking bezpośrednio przy Hotelu.

Gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie Gości z pobytu w naszym hotelu, świadczymy zawsze usługi najwyższej jakości.