Lokalizacja

Best Western Kraków Old Town znajduje się w samym centrum Krakowa zaledwie kilka kroków od Zamku Królewskiego na Wawelu. Znakomita lokalizacja pozwala cieszyć się urokami jednego z najpiękniejszych miast Europy, dostępnymi dla gości po zaledwie kilku minutach spaceru.

Wystarczy wymienić Rynek Główny – jeden z największych placów miejskich w Europie z Sukiennicami oraz Kościołem Mariackim, czy krakowski Kazimierz z niepowtarzalną atmosferą magicznych uliczek, knajpek, placów oraz synagog.

Nasz hotel stanowi doskonałą przystań zarówno dla turystów jak i osób podróżujących w celach służbowych, które podczas pobytu w Krakowie chcą cieszyć się bliskością historycznych miejsc oraz bogatą ofertą kulturalną i gastronomiczną miasta.

Best Western Kraków Old Town znajduje się w samym centrum Starego Miasta, bardzo blisko Dworca Głównego (PKP, PKS). Bezpośrednio z dworca dojechać można komunikacją miejską, tramwajami linii 7, 10, 13, 19, 24. Okalający Rynek Główny park miejski Planty, stanowi doskonałą ścieżkę spacerową pomiędzy hotelem a Dworcem Głównym, można więc z przyjemnością pokonać tę odległość pieszo.

Z lotniska w Balicach polecamy natomiast połączenie specjalnym pociągiem, który kursuje pomiędzy portem lotniczym a Dworcem Głównym – podróż trwa około 20 minut.

Aranżujemy również transfer bezpośrednio z lotniska do hotelu za pośrednictwem taxi Best Western Kraków Old Town.

Znajdź drogę