Miejsce dla osób
odwiedzających
Kraków

Najważniejsze targi branżowe w Krakowie w 2016 roku

2 listopada 2015

Kraków to idealne miejsce na to, by rozwijać swój biznes. Podczas licznych targów, które każdego roku odbywają się w stolicy Małopolski, można nawiązać ważne kontakty biznesowe, zapoznać się z najnowszymi trendami branżowymi oraz zaprezentować ofertę potencjalnym klientom. Kiedy warto zawitać do Krakowa?

Zarezerwuj już dzisiaj termin w Hotelu w Krakowie

18-19.02
Targi Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT

To targi dla miłośników nowinek technicznych oraz firm działających w branży IT, reklamowej oraz w e-handlu. Wydarzeniu towarzyszyły będą spotkania z ekspertami z branży, warsztaty (m.in. tworzenia aplikacji mobilnych), gry i konkursy z cennymi nagrodami.

 

10-12.03 2016
Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie KRAKDENT

Podczas targów spotykają się przedstawiciele branży dentystycznej z Europy Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie cieszy się bardzo duzym zainteresowanie, czego najlepszym przykładem fakt, że w targach zorganizowanych w 2015 roku wzięło udział 336 wystawców i około 14 000 zwiedzających.

 

21-22.05.2016
Moto Show

Prawdziwa gratka dla miłośników branży motoryzacyjnej. Podczas dwudniowej imprezy będzie można zobaczyć m.in. 14. Tuning Show, Motorsport Show a także odwiedzić Tematyczny Salon Samochodowy oraz Salon Wyposażenia i Pielęgnacji Samochodów. Całości dopełnią pokazy motocykli, quadów i pojazdów Off-roadowych. Wizytówką targów będzie ZS3 Concept autorstwa Wojciecha Jurkowskiego.

 

02-04.06.2016
Jubinale

Jubinale to ulubione targi kobiet. Podczas wydarzenia zapoznać się można z trendami, które będą obowiązywały w branży jubilerskiej w najbliższym sezonie.
W targach biorą udział producenci, importerzy, hurtownicy, designerzy branży jubilerskiej i zegarkowej z Polski i zagranicy, m.in. z Niemiec, Włoch, Czech, Węgier, Austrii a także Chin czy Australii, co daje możliwość nawiązania kontaktów biznesowych w skali międzynarodowej.

 

03-06.07
Europejski Kongres Biotechnologiczny

Jedno z najważniejszych wydarzeń w branży biotechnologii, nie tylko w skali Europy. Targi te mają wyjątkowo długą tradycję, gdyż pierwszy kongres odbył się w 1978 roku w Szwajcarii. Każdego roku w wydarzeniu uczestniczy ponad tysiąc naukowców, wykładowców i przedstawicieli firm związanych z branżą biotechnologiczną.

 

18-20.10
Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL

Jedno z najważniejszych wydarzeń branży obróbki mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej, na którym międzynarodowi producenci i projektanci spotykają się z interesantami. Podczas targów prezentowane są najnowocześniejsze maszyny i urządzenia, porównuje się zastosowane w nich technologie, a także ich jakość i wykonanie.

 

27-30.10
20. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Targi Książki to wydarzenie mające na celu promocję czytelnictwa i zapoznanie miłośników literatury z nowościami na rynku. Podczas imprezy prowadzona jest sprzedaż detaliczna książek tradycyjnych i elektronicznych a także wszelkiego rodzaju akcesoriów czytelniczych.

 

16-18.11
Horeca – 24. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii

W targach każdego roku bierze udział ponad 300 wystawców z Polski i zagranicy. Prezentują oni najnowsze trendy w wyposażeniu obiektów noclegowych i gastronomicznych, zapleczy kuchennych, sal restauracyjnych. Nie brak także stoisk, przy których odbywają się degustacje żywności i napojów oraz wina z całego świata. Targom towarzyszą szkolenia, seminaria i pokazy innowacyjnych rozwiązań.

Targi odbywają się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9. Hotel Best Western Old Town leży ok. 6 km od hal targowych, a dzięki lokalizacji w samym centrum miasta pozwala bez problemów dotrzeć na Dworzec Główny i do Centrum najdogodniejszym środkiem transportu. Co więcej, znajduje się wśród hoteli polecanych uczestnikom targów przez Międzynarodowe Centrum Targowe jako miejsce o wysokiej jakości obsługi, gwarantujące najwyższy komfort odpoczynku.

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków/ Wikipedia/ Stanisław Rozpędzik

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków/ Wikipedia/ Stanisław Rozpędzik

Szukaj

projekt i wykonanie:
strony www Kraków