Miejsce dla osób
odwiedzających
Kraków

Targi EXPO

17 października 2014

Kraków słynie nie tylko z architektury, uczelni wyższych i bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej. Stolica Małopolski jest również miejscem biznesowych spotkań i branżowym imprez na najwyższym poziomie. Wszystko za sprawą nowoczesnego Centrum EXPO, w którym organizowane są konferencje, kongresy, targi, szkolenia, panele dyskusyjne. Hotel Best Western Old Town znalazł się w wąskim gronie hoteli polecanych uczestnikom EXPO.

Światowej klasy obiekt

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków to światowej klasy obiekt wielofunkcyjny, w którym organizowane są branżowe targi, konferencje, kongresy, szkolenia a także koncerty, spotkania biznesowe i imprezy. Oferuje 13 tys. m², w tym 9 tys. m² samej powierzchni wystawienniczej.

hale1

Foto: EXPO Kraków

Dwie potężne hale targowe

W centrum znajdują się 2 hale o łącznej powierzchni 9 tys. m² i wysokości ponad 8 m, zespół klimatyzowanych sal konferencyjnych, 4 pokoje spotkań, lobby, restauracja. Na zewnątrz zorganizowano parking, który jest w stanie pomieścić ponad 700 samochodów oraz teren pod ekspozycje zewnętrzne.

20 lat doświadczenia w branży

Właścicielem obiektu jest firma Targi Kraków, która już od blisko 20 lat organizuje targi i kongresy w kraju i za granicą. O tym, że realizowane przez nią przedsięwzięcia są na światowym poziomie świadczy m.in. przynależność do Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego UFI.

Na przestrzeni roku w halach Centrum organizowanych jest kilkadziesiąt imprez branżowych, m.in. Międzynarodowe Targi Książki, EUROTOOL – Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów, HORECA – Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii, ENOEXPO – Międzynarodowe Targi Wina.

hale2

Foto: EXPO Kraków

Bezpłatna rezerwacja

Uczestnikom targów i osobom zwiedzającym organizator zapewnia nie tylko nowoczesną zabudowę targową czy obsługę cateringową, ale również bezpłatną rezerwację hoteli znajdujących się w centrum miasta i pozwalających na łatwy dojazd do Centrum. Wśród polecanych gościom hoteli jest również Best Western Old Town, leżący ok. 6 km od hal targowych. Międzynarodowe Centrum Targowe poleca go uczestnikom kongresów i szkoleń jako miejsce o wysokiej jakości obsługi, które dzięki swojej lokalizacji pozwala bez problemów dotrzeć na Dworzec Główny, do Centrum oraz obejrzeć największe atrakcje Krakowa.

Szukaj

projekt i wykonanie:
strony www Kraków