Miejsce dla osób
odwiedzających
Kraków

Sylwester w Krakowie

16 grudnia 2015

Osoby, które Sylwestra postanowiły spędzić w Krakowie, z całą pewnością nie pożałują swojej decyzji. Rynek jak zwykle w tym dniu będzie tętnił życiem, rozbrzmiewał muzyką i zachwycał pokazami sztucznych ogni. Nasz hotel z kolei zabierze gości w wyjątkową taneczną podróż dookoła świata. Ta zabawa nie może się nie udać!

Gwiazdy na Rynku Głównym

Zabawa na rynku rozpocznie się o godzinie 19.00. Na jakie atrakcje można liczyć? Przede wszystkim na sporą dawkę muzyki w wykonaniu największych polskich, i nie tylko, gwiazd. Na scenie pojawią się m.in. Justyna Steczkowska, Agnieszka Chylińska, Natalia Kukulska, Ania Wyszkoni, i Patrycja Markowska, zespoły Afromental, Red Lips i Future Folk oraz finaliści programów „Mam Talent!”, „X Factor” i „The Voice of Poland”: Marta Podulka, Michał Szpak, Antek Smykiewicz, Sabina Jeszka, Paweł Binkiewicz oraz Natalia Cepelik. Osoby, kóre zjawią się na rynku mogą być również pewne, że czeka ich także uczta dla oczu. O scenografię zadbają bowiem Maciej Sobociński i Giorgosa Stylianou, a choreografię przygotuje Agustin Egurrola. To jednak nie koniec jeśli chodzi o znane nazwiska. Imprezę poprowadzą bowiem Magdalena Mołek, Patricia Kazadi, Marcin Prokop, Olivier Janiak i Krzysztof Jankowski Jankes.
Impreza z krakowskiego rynku transmitowana będzie od godziny 19.45 na antenie TVN.

fireworks-574739_960_720

Tematyczne imprezy

Koncert gwiazd na Rynku Głównym to niejedyna atrakcja, z jakiej warto skorzystać. Krakowskie kluby, dyskoteki, puby i restauracje przygotowały bowiem całe mnóstwo niespodzianek. W zależności od muzycznych i estetycznych upodobań można się wybrać na zabawę w stylu lat 50-tych i 60-tych, pobawić się przy największych hitach lat 80-tych i 90-tych lub powitać Nowy Rok z tradycyjnymi szkockimi tańcami.

Zarezerwuj nocleg w Regent Hotel Kraków Kazimierz

 

Rewia dookoła świata

Specjalną sylwestrową propozycję przygotował również Hotel Best Western Old Town. Na zwieńczenie mijającego roku i powitanie nowego zaplanował elegancki bal w restauracji Monopol pod hasłem „Rewia dookoła świata”. Co to oznacza? Bajeczną kulinarną podróż, tańce do białego rana i znakomitą zabawę w eleganckiej i niepowtarzalnej oprawie.

Sylwester w BW Old Town

Sylwester w BW Old Town

Szukaj

projekt i wykonanie:
strony www Kraków