Miejsce dla osób
odwiedzających
Kraków

Listopad w Krakowie – najważniejsze wydarzenia nadchodzącego miesiąca

25 października 2016

Listopadowa oferta Krakowa zapowiada się bardzo interesująco: energetyczne koncerty, inspirujące konferencje i ekscytujące spektakle. Coś dla siebie znajdą zarówno melomani czy miłośnicy sztuki użytkowej, jak i najmłodsi.

Justin Bieber

Występ kanadyjskiego supergwiazdora, laureata nagród Grammy i Brit Awards, to jedno z większych wydarzeń tegorocznej krakowskiej jesieni. Polscy fani czekali na to wydarzenie od dawna. Koncert odbędzie się 11 listopada w TAURON Arenie Kraków w ramach trasy koncertowej „Purpose World Tour 2016”. Przeboje Justina Biebera święcą triumfy na światowych listach przebojów, a ilość odtworzeń jego klipów w sieci i serwisach muzycznych idzie w dziesiątki milionów. Na samym koncercie z pewnością usłyszymy jego największe hity.

 

Zarezerwuj nocleg w Hotelu w Centrum Krakowa w Czerwcu. Sprawdź terminy!

 

justin-bieber-96403_960_720

Justin Bieber wystąpi 11 listopada w TAURON Arenie/ Pixabay

Disney on Ice: 100 lat magii Disneya

Niezapomniani bohaterowie Disneya – Myszka Miki, Kaczor Donald, Kopciuszek, Śnieżka i bohaterowie Krainy Lodu – zawładną w dniach 17-20 listopada TAURON Areną. Spektakularny show to 14 wyjątkowych opowieści z udziałem blisko pięćdziesięciu bajkowych postaci. W ich role wcielą się członkowie międzynarodowej grupy uznanych łyżwiarzy. Mocną stroną występu będzie jego warstwa muzyczna. Usłyszeć będzie można aż trzydzieści znanych i lubianych piosenek, takich jak Hakuna Matata czy Mam tę moc! Disney on Ice to niepowtarzalna okazja, by w interesujący sposób spędzić czas całą rodziną.

parade-1062304_960_720

Bohaterowie Disneya w Krakowie pojawią się na łyżwach/ Pixabay

Targi Designu

Miłośnikom polskiego designu i wyjątkowego wzornictwa z pewnością przypadnie do gustu organizowana w dniach 17-20 listopada kolejna edycja wydarzenia Zaprojektowani. Krakowskie spotkania z Designem. Obok spotkań z producentami i osobowościami polskiego i światowego wzornictwa w programie imprezy przewidziano warsztaty i wystawy. Kulminacją krakowskich spotkań będą targi designu, które odbędą się w Starej Zajezdni (20.11.2016 r.). Będzie można bezpłatnie skorzystać z porad projektantów wnętrz, obejrzeć i kupić wyjątkowe okazy mebli i innych elementów dekoracji wnętrz.

Michael Legrand w 85. rocznicę urodzin

Kraków będzie gościł także Michaela Legranda, światowej sławy artystę, który skomponował muzykę do ponad 200 musicali, filmów i seriali. Pięciokrotny laureat nagród Grammy i trzykrotny zdobywca Oscara wystąpi 20 listopada w krakowskim Centrum Kongresowym ICE w ramach ogólnoświatowej trasy koncertowej „Michael Legrand – The 85th Anniversary Worldwide Tour”. Jego koncert to prawdziwa gratka dla miłośników muzyki filmowej, zwłaszcza że odbędzie się on z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej.

Yamato – The Drummers of Japan

Listopad w Krakowie zakończy się naprawdę mocnym akcentem. 28 listopada w Centrum Kongresowym ICE wystąpią najbardziej znani bębniarze świata: Yamato – The Drummers of Japan. Międzynarodowe uznanie, jakie zdobyli, to zasługa ich wyjątkowych umiejętności oraz charakteru samych występów, które przeradzają się w wyjątkowe spektakle.

Szukaj

projekt i wykonanie:
strony www Kraków