Miejsce dla osób
odwiedzających
Kraków

Ośrodki biznesowe w Krakowie – tu osiągniesz swój cel

29 czerwca 2018

Kraków to jedna z najpopularniejszych lokalizacji konferencji biznesowych i naukowych – zarówno tych o zasięgu krajowym, jak i międzynarodowym. Poznaj najważniejsze punkty na biznesowej mapie miasta i zaplanuj swoje kolejne działania już dziś!

Krakowski Park Technologiczny – SSE

Nowoczesny budynek został otwarty w 2015 roku jako jeden z najważniejszych punktów krakowskiej specjalnej strefy ekonomicznej (SSE). Warto mieć świadomość, że obszar owej strefy obejmuje aż trzy województwa (małopolskie, podkarpackie i świętokrzyskie), zrzeszając 35 mniejszych ośrodków. Działalność w jej obrębie jest niezależna od wielkości i budżetu firmy bądź start-upu. Jedynym ograniczeniem jest tu zakaz funkcjonowania firm produkujących artykuły koncesjonowane, jak używki czy stal.

Celem placówki jest tworzenie narzędzi wspierających rozwój firm i aktywne reagowanie na bieżące potrzeby biznesu. Znajdziesz tu m.in.: pomoc prawną i językową, doradztwo finansowe, szkolenia, powierzchnie biurowe oraz rozbudowaną ofertę dla firm rozwijających się w strefie nowych technologii – ze szczególnym uwzględnieniem branży ICT. To również liczne wydarzenia i konferencje, pozwalające nawiązać cenne kontakty biznesowe. Z usług KPT korzysta rocznie ponad 1500 przedsiębiorstw.

Kraków to jeden z najważniejszych ośrodków biznesowych w Polsce /fot. Pexels

Business Link – Skanska

Business Link to sieć nowoczesnych obiektów biznesowych, oferująca bogate zaplecze pomieszczeń biurowych oraz wsparcie w pozyskiwaniu kontaktów branżowych. To przede wszystkim kreatywna powierzchnia dla start-upów i freelancerów oraz korporacji i dużych zespołów projektowych. Doskonale wyposażone strefy chilloutu pozwalają na szybką regenerację sił i umysłu, a tym samym – zwiększenie ogólnej wydajności pracy. Znajdziesz tu również designerskie sale konferencyjne, wyposażone w najnowocześniejsze zaplecze multimedialne. To pozwoli Ci atrakcyjnie zaprezentować każdą treść.

Elementem wyróżniającym krakowski BL jest doskonale zagospodarowane otoczenie biurowca. Skorzystasz tu z wygodnych siedzisk otoczonych zielenią oraz nowoczesnych parkingów rowerowych, inspirowanych rozwiązaniami holenderskimi.

Krakowskie centra biznesowe przyciągają nowoczesną infrastrukturą i przyjaznym środowiskiem pracy /fot. Pexels

Centrum Kongresowe ICE

Ośrodek specjalizuje się w organizacji wydarzeń biznesowych i kulturalnych: od międzynarodowych kongresów, konferencji czy sympozjów, przez wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, spektakle operowe, teatralne i baletowe, aż po spotkania o charakterze społecznym. ICE Kraków dysponuje trzema głównymi salami: Audytoryjną, Teatralną oraz Kameralną, mieszczącymi odpowiednio 1915, 600 i 300 osób.

Wokół Centrum Kongresowego znajduje się specjalny układ komunikacyjny obejmujący parkingi naziemne, zatokę autobusową, parkingi dla rowerów oraz dwupoziomowy parking podziemny dla 336 samochodów. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej znajduje się zaledwie 50 metrów od wejścia.

Centrum Kongresowe ICE /fot. Wikimedia

Gdzie na konferencję w Krakowie?

Władze Krakowa przywiązują dużą wagę do stworzenia jak najlepszych warunków do rozwoju turystyki biznesowej w mieście. Nie brakuje tu sal o pojemności od kilku do kilku tysięcy osób, dysponujących najnowocześniejszym sprzętem multimedialnym. Do największych dostępnych pomieszczeń zaliczamy m.in.: Międzynarodowe Centrum Kongresowo-Targowe EXPO (3,6 tys. osób), salę Widowiskową UE (1,5 tys. osób), Targi Krakowskie (1,5 tys. osób) oraz Auditorium Maximum UJ (1 tys.). Co ciekawe, istnieje również możliwość zorganizowania spotkania firmowego w budynku teatru, muzeum, filharmonii czy kina.

Best Western Old Town – sale konferencyjne w sercu Krakowa

Organizując konferencję służbową w hotelu Best Western Old Town masz pewność, że każdy aspekt eventu zostanie dopięty na ostatni guzik – od samych prezentacji i szkoleń, przez komfortowe noclegi, aż po przerwy kawowe. Oddajemy do dyspozycji gości dwie sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem (ekrany i flipcharty, systemy nagłośnieniowe, klimatyzacja, zaciemnienie, dostęp do Internetu). Dbamy także o regenerację sił i dobrą atmosferę: oferujemy kilka różnorodnych menu obiadowych i wyborne przekąski serwowane w przerwach, które uprzyjemnią wspólne spędzanie czasu uczestnikom konferencji.

Szukaj

projekt i wykonanie:
strony www Kraków