Miejsce dla osób
odwiedzających
Kraków

3 powody, dla których podczas wizyty w Krakowie warto wynająć samochód

14 czerwca 2016

Planujesz weekendowy wyjazd do Krakowa z rodziną? A może wybierasz się do stolicy Małopolski w celach biznesowych? Jeśli chcesz podróżować szybko, wygodnie, bez oglądania się na rozkłady jazdy i czekania na taksówki, warto zdecydować się na wynajem samochodu Kraków.

Wynajem samochodu

Gdy przylatujesz do Krakowa na spotkanie

Kiedy przyjeżdżasz lub przylatujesz do danego miasta na ważne biznesowe spotkanie, czasem liczy się każda sekunda. Trudno wtedy uzależniać się od dostępności taksówek czy też ze zdenerwowaniem spoglądać na zegarek w oczekiwaniu na przyjazd kierowcy. Wypożyczalnia samochodów Kraków zapewnia wygodne transfery z lotniska w Balicach we wskazane miejsce. Co jednak najważniejsze, nie musisz szukać podstawionego samochodu na parkingach, gdyż kierowca zawsze czeka na Ciebie w hali przylotów, by pomóc z bagażem.

Kraków-Balice-02

Gdy przylatuje zagraniczny kontrahent

Wizytę w Twojej firmie zapowiedział ważny zagraniczny kontrahent, a Ty chcesz zadbać o jego wygodę i zrobić na nim wrażenie. Wynajem samochodu Kraków to idealne rozwiązanie. I to nie tylko dlatego, że w wypożyczalni znajdziesz nowe, bardzo eleganckie modele z klimatyzacją. Niektóre firmy oferują również opiekę anglojęzycznego kierowcy. Będzie on czekał na Twojego gościa już w hali przylotów i zawiezie z lotniska we wskazane miejsce: do hotelu lub Twojej firmy.

Gdy planujesz rodzinne zwiedzanie Krakowa i okolic

Weekendowa wizyta w Krakowie całą rodziną to kolejny dobry powód, by skorzystać z wynajmu samochodu. Jazda z jednego miejsca na drugie autobusami czy tramwajami wraz z dziećmi potrafi być naprawdę uciążliwa. Wypożyczony samochód pozwoli Ci uniknąć spacerów na przystanki i oczekiwania na przyjazd transportu, ścisku w autobusach, ciągłego spoglądania na zegarek. Co więcej, samochód będzie najwygodniejszą formą transportu, jeśli planujesz zwiedzić okoliczne atrakcje, np. kopalnię soli w Wieliczce czy Niepołomice.

Wysokiej klasy wypożyczalnie samochodów działają podobnie do taksówek, a zatem dostarczają pojazdy na wskazany przez klienta adres. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na wizyty w wypożyczalni. Jesz w hotelu pyszne śniadanie, wychodzisz na zewnątrz i… samochód już czeka. Wypożyczalnie oferują w swoich samochodach GPS i fotelik dla dziecka, więc możesz mieć pewność, że Wasza rodzinna wycieczka będzie przyjemna i bezpieczna.

Artykuł powstał przy współpracy z wypożyczalnią samochodów w Krakowie: https://www.grifor.com/

Szukaj

projekt i wykonanie:
strony www Kraków