Miejsce dla osób
odwiedzających
Kraków

Największe koncerty w 2024 roku w Krakowie – na jakie imprezy muzyczne możesz się wybrać?

10 stycznia 2024

Nowy rok to kolejna dawka niezapomnianych wrażeń i emocji. W 2024 roku na pewno warto wybrać się na ciekawy koncert, który pozwoli Ci przeżyć wspaniały wieczór, potańczyć i pośpiewać. Na jakie największe muzyczne wydarzenia w 2024 roku możesz się wybrać do Tauron Areny Kraków? Czytaj dalej i wybierz się na jedno lub kilka z nich. Największe gwiazdy polskie i zagraniczne masz na wyciągnięcie ręki! 

Tauron Arena - koncerty 2024
Wybierz się na koncert w tym dużym obiekcie i przeżyj niepowtarzalny wieczór z ulubionymi wykonawcami.

The Rose – “Dawn to Dusk” Europe Tour  – 15.03

Zaczynamy od jednego z popularnych południowokoreańskich zespołów. Jest to jeden z największych koncertów artysty z tego kraju w Polsce. Wcześniejsze odbywały się w mniejszych halach (nie wliczając w to festiwalu K-POP NATION na Stadionie Narodowym).

The Rose powstało w 2017 roku i składa się z czterech członków. Zespół gra kawałki w stylu indie-rock. W krótkim czasie zasłynął nie tylko na rynku koreańskim, ale i światowym. Ich najpopularniejsze utwory to “Back to Me”, “You’re Beautiful” czy “Sour”. Wybierz się na ich koncert i przeżyj niesamowite chwile! Bilet dalej są dostępne. 

Thirty Seconds to Mars – 09.05 

Thirty Seconds to Mars to amerykański zespół rockowy, który został założony w 1998 roku. Głównym wokalistą jest Jared Leto, który znany jest także ze swoich ról w wielu hollywoodzkich filmach. Grupa ma na swoim koncie wiele hitów np. “This is War”, “Hurricane”, “The Kill” czy “From Yesterday”. Jeśli jesteś sympatykiem ich muzyki, koniecznie musisz wybrać się na ten (zapewne) niezapomniany koncert. 

The World of Hans Zimmer – z osobistym udziałem Hansa Zimmera – 12.05

Jesteś fanem muzycznych soundtracków? Jeśli tak, nie może Cię zabraknąć na koncercie z osobistym udziałem jednego z największych kompozytorów naszych czasów – Hansa Zimmera. Skomponował ścieżki dźwiękowe do największych Hollywoodzkich produkcji np. “Interstellar”, “Gladiator”, “Incepcja”, “Diuna”, “Mroczny Rycerz”. Jest to niezwykła okazja na usłyszenie na żywo prawdziwych hitów. Po wymienionych wcześniej filmach można powiedzieć, że jest to także niezwykłe wydarzenie dla fanów filmów Christophera Nolana. 

Jeśli jesteś spoza Krakowa, pomyśl o zakwaterowaniu po koncercie, aby nie wracać nocą. Postaw na Hotel Best Western Kraków – https://www.bwkrakow.pl/.

Jonas Brothers – 30.05

Na ten koncert najbardziej wyczekiwali fani, którzy znali już ten kultowy zespół złożony z trójki Braci: Kevina, Nicka i Joe’go za ich czasów w Disney Channel. Trochę starsze osoby na pewno znają ich z kultowych filmów z serii “Camp Rock”, czy serialu „Jonas”. W 2013 roku zespół się rozpadł, ale w 2019 powrócili z nowymi płytami i piosenkami m.in.: “Sucker” czy “Only Human”. 

Andrea Bocelli – 16.11 

Andrea Bocelli to włoski śpiewak, tenor i kompozytor. Już od wielu lat króluje na scenie, a to nie będzie jego pierwszy koncert w Polsce, czy w Krakowie. Muzyk lubi do nas wracać. Nic dziwnego, ponieważ jak wielu artystów zawsze mówi – Polska ma najlepszych fanów na świecie. Podczas koncertu usłyszysz m.in. “Vivo per lei”, “Fall On Me”. Nie zabraknie również jego ikonicznej piosenki “Time to Say Goodbye”.

Koncerty polskich artystów 

W Tauron Arenie Kraków nie zabraknie także polskich artystów. Na te koncerty także warto się wybrać, aby usłyszeć znane i lubiane kawałki na żywo! 

7 marca na scenie w Krakowie wystąpi sanah ze swoimi największych utworami. Dwa dni później, bo 9 marca na arenie pojawi się Daria Zawiałow ze swoją Trasą ‘92. Jeszcze w tym samym miesiącu, 22 marca wszyscy fani Piotra Rubika będą mogli usłyszeć jego największe hity – “Psalm dla Ciebie” czy “Niech mówią, że to nie jest miłość”. 

21 kwietnia na krakowskiej scenie wystąpi Agnieszka Chylińska. Natomiast 27 października odbędzie się koncert zespołu Bajm – to trasa z okazji 45 lecia istnienia. Na ten koncert może wybrać się każdy! Chyba nie ma osoby, która nie zna takich utworów, jak: “Biała Armia”, “Co mi Panie dasz”, “Ta sama chwila” czy “Józek, nie daruję Ci tej nocy”.

Jak widzisz, w Krakowie w tym roku jest wiele dużych koncertów, na które możesz się wybrać. Na oficjalnej stronie obiektu znajdziesz wszystkie wydarzenia i kupisz bilety. No to co, na jakich koncertach się widzimy? 

Szukaj

projekt i wykonanie:
strony www Kraków