Miejsce dla osób
odwiedzających
Kraków

Świąteczne koncerty w Krakowie – poczuj bożonarodzeniowy klimat z kolędami 

4 grudnia 2023

Mamy grudzień – to czas, który kojarzy się ze świętami, czasem spędzonym z rodziną i oczywiście kolędami i innymi piosenkami, które wprowadzają nas w klimat Bożego Narodzenia. W tym miesiącu w Krakowie odbywa się kilka ciekawych koncertów, podczas których usłyszysz najpopularniejsze świąteczne utwory. 

Kiedy i gdzie odbywają się te widowiska? Czytaj dalej, aby poznać daty i szczegóły wydarzeń. 

Koncerty w Krakowie - święta
Wybierz się na jeden lub kilka świątecznych kocenertów i poczuj ducha zbliżającej się celebracji!

Christmas Time! Concert – największe wydarzenie z muzyką świąteczną w Krakowie 

Chcesz posłuchać przebojów, które lecą w grudniu w radio? Wybierz się na koncert w Tauron Arenie Kraków 29 grudnia. Nic nie szkodzi, że jest to data po Bożym Narodzeniu. W powietrzu dalej będzie unosił się świąteczny klimat. Na scenie pojawią się największe gwiazdy polskiej muzyki, a akompaniować im będzie Royal Symphony Orchestra. Podczas niezwykłego i urokliwego wydarzenia zaśpiewa Andrzej Piaseczny, Justyna Steczkowska, Beata Kozidrak, Michał Szpak czy Natalia Kukulska oraz Kuba Badach. 

Poczuj magię tego okresu i spędź niezapomniane chwilę wraz ze swoją rodziną. Śpiewaj wspólnie z wykonawcami najpopularniejsze utwory, które na pewno już nie raz gościły w Twoim domu. Bilety są jeszcze dostępne! 

Julia Żugaj Świątecznie – Harmonie Tour 

Julia Żugaj to polska piosenkarka oraz influencerka. W tym roku postanowiła wyruszyć ze swoim tour podczas świąt. W Krakowie pojawi się 4 grudnia i zaśpiewa znane oraz lubiane utwory świąteczne. Podczas koncertu usłyszeć będzie można także nowy materiał artystki. Wydarzenie odbędzie się w Klubie Studio. Na pewno warto wziąć udział i poczuć świąteczny klimat. W końcu mamy już grudzień! 

Jesteś w Krakowie tylko na koncert? Zostań kilka dni, zwiedź miasto, a na nocleg wybierz Hotel Best Western Kraków – https://www.bwkrakow.pl/.

Kolędy Świata: TGD + goście 

Chcesz wyruszyć w podróż z największymi świątecznymi przebojami z całego świata? Jeśli tak, to jest to koncert stworzony dla Ciebie! Podczas wydarzenia usłyszysz popularne utwory, które na pewno już znasz, ale także poznasz nowe niesamowite piosenki. TGD to chór popowo-gospelowy, który zachwyca swoimi wykonaniami już od wielu lat. Wydarzenie odbędzie się 30 grudnia w Centrum Kongresowym ICE. Na wydarzenie dostępne są jeszcze bilety. Wybierz się tam ze swoimi bliskimi – w końcu święta to czas spędzony z rodziną. 

Kolędy Polskie – Koncert Kolęd 

Posłuchaj polskich kolęd w okresie świąt Bożego Narodzenia i wybierz się do kościoła pw. Niepokalanego Poczęcia NMP przy ulicy Rakowickiej 18. W repertuarze są m.in. “Dzisiaj w Betlejem:, “Cicha Noc”, “Do Szopy, hej Pasterze”, “Tryumfy Króla Niebieskiego”. Spędź radośnie czas z bliskimi. Bilety na to wydarzenie są nadal dostępne. Nie przegap swojej okazji na ich zdobycie. Koncert odbędzie się 25 grudnia o godzinie 20:00. 

Wybierz się wraz z bliskimi na koncerty, które sprawią, że święta Bożego Narodzenia będa jeszcze bardziej wyjątowe i magiczne. Różnorodne wydarzenia dają Ci naprawdę szerokie pole do wyboru. Dla każdego coś dobrego! 

Szukaj

projekt i wykonanie:
strony www Kraków