Miejsce dla osób
odwiedzających
Kraków

Targi EXPO – jakich corocznych wydarzeń nie możesz przegapić?

2 października 2023

Wydarzenia w Krakowie to nie tylko koncerty, ale także targi. Takie eventy przyciągają ogromną ilość osób. To właśnie tu możesz spotkać się z osobami, które szukają lub mają bardzo podobne zainteresowania do Twoich. 

Zobacz, jakich corocznych wydarzeń nie możesz przegapić na Hali EXPO w Krakowie. Już dziś zaznacz daty w kalendarzu, aby o nich nie zapomnieć! 

Wydarzenia na EXPO w Krakowie
Przed wydarzeniem zapoznaj się z atrakcjami i kup wejściówkę.

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie – książkary assemble!

To jedno z największych wydarzeń, które odbywa się na Hali EXPO w Krakowie. Każdego roku przyjeżdża tu wielu popularnych autorów, aby promować, podpisywać i dyskutować o swoich książkach z uczestnikami eventu. 

W tym roku Targi Książki odbędą się w dniach 26-29.10. Będzie to już 26. edycja tego wydarzenia. Na miejscu znajdziesz wiele stanowisk z… książkami oczywiście. Wydawnictwa, autorzy, konkursy i promocje. To prawdziwy raj dla wszystkich fanów literatury. 

Warto odwiedzić oficjalną stronę internetową wydarzenia i zapoznać się z obszernym harmonogramem oraz pisarzami, którzy pojawią się na targach. Jeśli chcesz spokojnie pochodzić i zapoznać się z wystawcami, polecamy wybrać się tam w czwartek lub piątek. W sobotę oblężenie tego eventu jest największe. 

Magnificon – wydarzenie dla fanów Japonii i anime 

Jeśli jesteś fanem Japonii, mangi i anime to koniecznie musisz wybrać się na to wydarzenie. Na miejscu znajdziesz wystawców z przeróżnymi gadżetami z popularnych japońskich animacji. Zjesz pyszne jedzenie i przekąski z kraju kwitnącej wiśni, a także posłuchasz interesujących paneli. Dobrze jest wcześniej spojrzeć na plan wydarzenia i wybrać te “wykłady”, które najbardziej Cię interesują. Dzięki temu będziesz mógł ułożyć swój rozkład dnia i zdążyć na wszystkie atrakcje. 

Podczas eventu nie zabraknie cosplayerów, czyli osób, które przebierają się za swoje ulubione postaci – nie tylko z anime, ale także z innych popularnych produkcji np. Marvel, DC czy Star Wars. W sobotę odbywa się konkurs na najlepiej zrobiony samodzielnie cosplay. 

Magnificon na edycję letnią i zimową – w tym roku odbędzie się na EXPO 2-3.12.23. Nie przegap tego wydarzenia. Spotkaj się z innymi fanami Japonii i anime! 

Zostań na cały event, aby skorzystać ze wszystkich jego atrakcji i spotkań. Zabookuj miejsce do odpoczynku i na nocleg wybierz Hotel Best Western Kraków – https://www.bwkrakow.pl/.

GASTROFOOD – dla tych, którzy lubią zjeść i nie tylko

GASTROFOOD na EXPO to nie tylko miejsce, gdzie możesz skosztować różnych przysmaków i napoi. To także idealne wydarzenie dla osób z branży hotelarskiej, gastronomicznej i winiarskiej. 

Podczas tego wydarzenia wiele firm może się promować i zyskać nowych klientów oraz fanów swojej działalności. W ramach eventu odbywają się także warsztaty, szkolenia i seminaria tematyczne. Możesz liczyć na ciekawe i edukacyjne spotkania w salach konferencyjnych. Posłuchaj, zadaj pytanie i dowiedz się więcej! Uzyskaj pomoc od ekspertów, a także sam dziel się swoim doświadczeniem z innymi. 

W 2023 roku, targi GASTROFOOD odbędą się na krakowskiej Hali EXPO w dniach 8-10 listopada. 

KRAKDENT – targi stomatologiczne 

Chcesz poznać tajniki nowoczesnej stomatologii? Chcesz zobaczyć, jak powinien wyglądać gabinet i jakie metody leczenia najlepiej wybrać? Jeśli tak, koniecznie odwiedź targi KRAKDENT na Hali EXPO. 

Podczas wydarzenia możesz liczyć na wielu polskich i zagranicznych wystawców. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników eventu wiele szkoleń, warsztatów i seminariów na salach konferencyjnych. 

Spotkaj się z lekarzami i specjalistami w tej dziedzinie. Poznaj nowe metody leczenia, technologie, zdobądź nową wiedzę, a także dziel się swoim doświadczeniem z innymi. 

Kolejny KRAKDENT już w 2024 roku – 11-13 kwietnia. 

Na Targach EXPO w Krakowie każdy znajdzie coś dla siebie. Warto odwiedzić oficjalną stronę obiektu i zapoznać się z innymi ciekawymi eventami, które odbędą się jeszcze w tym roku. 

Szukaj

projekt i wykonanie:
strony www Kraków