Miejsce dla osób
odwiedzających
Kraków

Muzyczne lato w Krakowie. Jakie gwiazdy w najbliższych tygodniach koncertują w Krakowie?

6 czerwca 2023

W większych miastach koncerty znanych i nowych artystów to praktycznie codzienność. Warto śledzić wydarzenia, ponieważ można trafić na naprawdę ciekawe eventy. Na jakie muzyczne imprezy warto wybrać się w Krakowie tego lata? Jakie gwiazdy zawitają do grodu Kraka? Czytaj dalej!

Kraków koncerty
Wybierz się na muzyczne wydarzenie i stwórz wspaniałe wspomnienia.

Tauron Arena Kraków – na jaki koncert warto się wybrać?

Iron Maiden – 13-14.06 

Iron Maiden to angielski zespół heavymetalowy, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Został założony w 1975 roku przez basistę Steve’a Harrisa. Są znani przede wszystkim z takich hitów, jak “The Trooper”, “Fear of the Dark”, czy “Run to the Hills”. Koncert w Krakowie będzie na pewno niepowtarzalną okazją dla fanów, aby zobaczyć ten legendarny zespół na żywo. Bilety są nadal dostępne, ale musisz się śpieszyć, bo zostało ich już naprawdę niewiele. 

KISS – 19.06

KISS to amerykański zespół rockowy, który powstał w 1973 roku. Członkowie grupy mają charakterystyczne wizerunki sceniczne – każdy z nich ma oryginalny kostium oraz pomalowaną twarz. Mimo wielu lat na scenie, z każdym rokiem przybywa fanów tego zespołu, a na koncertach można zobaczyć kilka pokoleń. Ich największymi hitami są utwory “Beth”, “I Was Made for Lovin’ You”, czy “Detroit Rock City”. Bilety nadal są w dostępne Jeśli jesteś fanem muzyki rockowej, nie możesz przegapić tego wydarzenia. 

Sting – 20.07 

Sting to legendarny wykonawca, który był związany z zespołem The Police, gdzie był głównym wokalistą w latach 70. i 80. Jego utwory są popularne na całym świecie. Chyba nie ma osoby, która nie znałaby “Every Breath You Take”. Podczas jego koncertu w Krakowie, można spodziewać się najbardziej znanych piosenek. To wydarzenie nie tylko dla fanów, ale i wielbicieli muzyki. Bilety są dalej dostępne. 

Chcesz usłyszeć i zobaczyć najpopularniejszych artystów? Odwiedź Kraków i wybierz na nocleg Hotel Best Western Krakówhttps://www.bwkrakow.pl/!

Letnie festiwale w Krakowie

Letnie Brzmienia 2023 – 30.07-01.07.23 (ul. Parkowa) 

Zobacz i posłuchaj polskich artystów na festiwalu Letnie Brzmienia. To doskonała forma spędzenia wolnego weekendu. Na scenie wystąpi m.in. Nosowska, Vito Bambino, Zalewski, Brodka, Margaret czy Natalia Przybysz. Bilety na ten event są już w sprzedaży! 

Męskie Granie 2023 – 04-05.08 (Muzeum Lotnictwa)

Festiwal już od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Każdego roku bilety szybko się wyprzedają, dlatego trzeba sprawdzać informacje o sprzedaży na bieżące. W tym roku na scenie zaśpiewają tacy artyści, jak: Vito Bambino, Zalewski, Kaśka Sochacka, Mrozu, oraz duet Nosowska – Król. Jeśli chcesz spotkać wiele gwiazd w jednym miejscu, wybierz się na Męskie Granie 2023. 

Szukaj

projekt i wykonanie:
strony www Kraków